3522 erica restorant lokanta wordpress tema indir restoranlar için kreatif tema

  • 3522 erica restorant lokanta wordpress tema indir restoranlar için kreatif tema

3522 erica restorant lokanta wordpress tema indir restoranlar için kreatif tema

DEMO TIKLA


Erica - Restoran ve Kahve WordPress Teması


Gıdayla ilgili işletmeniz için mükemmel WordPress temasını mı arıyorsunuz? Başka yerde arama! Erica, restoranlar, bistrolar, kafeler, pastaneler, şarap imalathaneleri, fast food mekanları ve tarif blogları için özel olarak tasarlanmış çok yönlü ve zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Kapsamlı işlevsellik yelpazesi ve çarpıcı tasarımıyla Erica, mutfak sunumlarınızı sergilemek ve işletmenize daha fazla müşteri çekmek için ideal seçimdir.


En son web teknolojileriyle oluşturulan Erica, kusursuz bir kullanıcı deneyimi ve görsel olarak büyüleyici bir arayüz sunuyor. İster bir WordPress restoran temasına, ister bir WordPress kafe temasına, ister bir WordPress yemek tarifi temasına veya bir WordPress yemek temasına ihtiyacınız olsun, Erica ihtiyacınızı karşılar. Çok yönlülüğü, onu her tür gıda işletmesine uygun hale getirerek, benzersiz ve büyüleyici bir çevrimiçi varlığı zahmetsizce oluşturabilmenizi sağlar.Wordpress tema indir. Ücretli wordpress temaları indir. E ticaret temaları wordpress scripti ile opencart altyapısına özel alışveriş tema indir. wordpress teknoloji ve blog temaları. Wordpress haber teması indir. wordpress alışveriş teması. wordpress e commerce tema. wordpress theme download

Şablon Özelliği


Elementor – Elementor, üç nedenden ötürü sizi favori sayfa oluşturucunuz olarak kazanacak bir ön sayfa oluşturucudur: Kullanımının ne kadar kolay olduğu, ne kadar hızlı çalıştığı ve diğer sayfalardan daha yüksek bir tasarım düzeyine ulaşabileceğiniz gerçeği inşaatçılar. Bu daha yüksek tasarım düzeyine, doğrudan ücretsiz sayfa oluşturucudan seçim yapabileceğiniz çok çeşitli widget'lar, efektler ve şablonlar elde ettiğiniz için ulaşılır.


Elementor ön uçta çalışır, böylece ister atlıkarınca, resim veya video widget'ı olsun tasarladığınız her şey siz gerçek sonucu görürken yapılır, böylece ön ve arka uç arasında geçiş yapmanıza gerek kalmaz. Elementor ile sayfanın tüm düzeni üzerinde esnek kontrole de sahip olursunuz; böylece sayfanın tamamını tek bir kod satırı olmadan tasarlayabilirsiniz.


Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu – İstediğiniz başlık düzenlerini kolayca oluşturabilir ve bunları farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.


Muhteşem Portföy – Portföyünüzün daha havalı görünmesini mi istiyorsunuz? Portföyünüzü sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı, güçlü bir tema paneli ve en iyi sayfa oluşturucu öğesi tarafından oluşturulan yüzlerce seçeneği kolayca birleştirin ve üç farklı düzen arasından seçim yapabileceksiniz. ızgara, metro veya atlıkarınca, her birinin kendine özgü harika seçenekleri var.


70+ Öğe – Ön uç sayfa oluşturucu Elementor'da kullanıma hazır harika öğeler, her şey sürükle ve bırak.


Ajax Cart – Ajax Cart, müşterilerin sepetteki içerikleri kolayca görüntülemesine ve yönetmesine olanak tanır. Müşteriler sayfayı yeniden yüklemeden alışverişe devam edebilirler. Sepetteki ürünler Mini sepetten kolaylıkla yönetilebilir. Ayrıca Ajax kullanarak sepet sayfasıyla da senkronize edilir.


Tamamen Duyarlı – Sayfa oluşturucuda anında duyarlı bir düzen ile Görün ve Çalışın.


Şablon Kitaplığı – Sayfa tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin ve bunları diğer sayfalarda yeniden kullanın. Bu gerçekten iş akışınızı hızlandırabilir. Herhangi bir şablonu dışa aktarabilir ve diğer web sitelerinde kullanmak üzere içe aktarabilirsiniz. Bu, şablonlarınızı diğer tasarımcılarla paylaşmanıza olanak tanır.


Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı – Temaya eklenen çok kullanışlı bir özellik; canlı önizleme demolarından herhangi birini yalnızca tek tıklamayla içe aktarabilirsiniz ve kurulumu bir dakikadan fazla sürmez. Her şeyi sıfırdan yaratmak yerine, içeriğinizi eklemenin ve tasarımla oynamanın keyfini çıkaracaksınız.


Kodlama bilgisi gerekmez – Hemen hemen her şey için seçenekler mevcuttur, hayallerinizdeki web sitesini oluşturmak için ekstra bilgiye gerek yoktur.


Revolution Slider – Slider Revolution (Revolution Slider), içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen yenilikçi, duyarlı bir WordPress Slider Eklentisidir. En iyi dönüşüm oranları için Kaydırıcı, Atlıkarınca, Kahraman Görüntüsü veya Video Sahnesi veya hatta tüm Ön Sayfa olsun, görsel, sürükle ve bırak düzenleyici, kendi hikayelerinizi anında anlatmanıza olanak tanır! Masaüstü veya mobil cihaz! Ücretsiz olarak dahildir, 26$ tasarruf edeceksiniz.


Otomatik Güncellemeler – Envato Market Eklentisi ile uyumlu olan tema, kontrol paneli menüsü aracılığıyla tek tıklamayla kolayca güncellenebilir.


Özelleştirici


Gelişmiş Tipografi Seçenekleri


İnanılmaz Hız


Temiz Tasarım


Yaratıcı Blog


Güçlü Mağaza


Paralaks Efektleri


Hızlı ve Güvenilir Destek


Görsel Düzenleyici


Çeviri Hazır


Mega Menü


Sınırsız Google Harita Stilleri


Profesyonel Dokümantasyon


07+ Benzersiz Demo, ayrı ayrı düzenlenmiş ve farklı setler halinde iyi yönetilmiştir. Herhangi bir bileşeni herhangi bir varyantta daha da karıştırabilirsiniz. Sizin için yaratıcı özgürlüğü tamamlayın.


Birlikte Gelen Eklentiler ve Ek Değerler


Elementor Pro – 49$ tasarruf edin +** Slider Revolution eklentisi – 59$ tasarruf edin**


Sınırsız Başlık Düzeni


Üstün Başlık Düzeni (Başlık Oluşturucu)


Üstün Başlık Mobil Düzeni


Üstün Alt Bilgi Düzeni


Satıcıdan alışveriş yapın


5+ Blog düzeni kombinasyonu (duvarcılık, kiriş, kaydırıcı….)


8+ Portföy düzeni kombinasyonu (duvarcılık, kiriş, kaydırıcı….)


4+ Portföy tekli öğe düzeni


4+ Referans görüntüleme stili


8+ Ekip üyesi görüntüleme stili


04 Çok Yakında Stili


Tek Sayfa Desteği


Retinaya Hazır


Optimize Edici Hızı

  • 5,00₺


Önerilen Ürünler

3519 zensoul spa masaj guzellik salonu wordpress tema indir masaj salonu sitesi

3519 zensoul spa masaj guzellik salonu wordpress tema indir masaj salonu sitesi

3519 zensoul spa masaj guzellik salonu wordpress tema indir masaj salonu sitesiDEMO TIKLAZenSoul, ge..

5,00₺

3520 themebau minimalist portfolyo wordpress temasi indir fotografci temasi indir

3520 themebau minimalist portfolyo wordpress temasi indir fotografci temasi indir

3520 themebau minimalist portfolyo wordpress temasi indir fotografci temasi indirDEMO TIKLAModern, m..

5,00₺

3521 qomfort hotel rezervasyon wordpress tema indir hotel siteleri icin wordpress

3521 qomfort hotel rezervasyon wordpress tema indir hotel siteleri icin wordpress

3521 qomfort hotel rezervasyon wordpress tema indir hotel siteleri icin wordpressDEMO TIKLAOtel Reze..

5,00₺

3523 ubit wordpress tema moda magazasi wooCommerce wordpress tema indir

3523 ubit wordpress tema moda magazasi wooCommerce wordpress tema indir

3523 ubit wordpress tema moda magazasi wooCommerce wordpress tema indirDEMO TIKLAModa Mağazası Ubit ..

5,00₺

3524 vibenews haber temasi wordpress indir dijital dergi magazin wordpress tema

3524 vibenews haber temasi wordpress indir dijital dergi magazin wordpress tema

3524 vibenews haber temasi wordpress indir dijital dergi magazin wordpress temaDEMO TIKLAVibenews, ç..

5,00₺

3525 ennil mordern dergi wordpress tema modern haber sitesi wordpress indir

3525 ennil mordern dergi wordpress tema modern haber sitesi wordpress indir

3525 ennil mordern dergi wordpress tema modern haber sitesi wordpress indirDEMO TIKLAEnnlil bir ..

5,00₺

Etiketler: wordpress, tema, wordpress-tema, envato, shutterstock-wordpress, wordpress-script, wordpress-ucretli-temalar, web, wordpress-indir, magazin, medikal, saglik, insaat, blog-tema, emlakci-temasi, portfolyo-tema, hastane-tema, e-ticaret-temalari- wordpress-e-ticaret, alisveris-temasi-wordpress, responsive-tema-wordpress, teknoloji, haber-script, wordpress-haber-tema, wordpress-theme, wordpress-download, theme-download