3501 tour booking tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari

3501 tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari script

DEMO TIKLA


Tur Rezervasyonu WordPress Teması


Tripgo, bir seyahat acentesine, tur rezervasyon şirketine veya tur operatörüne uyacak şekilde oluşturulmuş muhteşem bir Tur Rezervasyonu WordPress Temasıdır. Tur seyahati web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacak çarpıcı tasarım ve özellikler içerir.


Tripgo seyahat acentesi WP teması, üç benzersiz ana sayfa demo stili, tur listeleri için bir tasarım paketi, tek tur ayrıntıları, seyahat destinasyonları, seyahat blogu ve diğer iç sayfalarla birlikte gelir. Ayrıca hızlı ve eksiksiz bir rezervasyon yönetim sistemi olan BRW – Rezervasyon Kiralama Eklentisi ile güçlendirilmiştir.


Üstelik tema, özelleştirme süreci sürükleyip bırakmaya dayandığından nasıl kod yazacağınızı bilmenizi gerektirmeyen Elementntor sayfa oluşturucuda yerleşiktir. Ayrıca Tripgo'nun temiz ve hızlı yanıt veren tasarımı, farklı cihazlarda tam yanıt verme yeteneği ve yüksek performans sağlayacaktır. Ziyaretçileriniz Tripgo WordPress seyahat temasıyla en iyi kullanıcı deneyimine sahip olacak.


Diğer öne çıkan özellikler arasında blog bölümü, çeşitlendirilmiş tipografi seçenekleri, renk teması şeması, SEO optimizasyonu, RTL ve WPML desteği vb. yer alır. Tripgo'yu şimdi keşfedin!


03+ EŞSİZ TUR DEMOLARI

Tripgo, seyahat rezervasyonu web sitesi oluşturmak için olağanüstü bir çözüm olacaktır. Bir tur rezervasyon web sitesi için her türlü öğe ve bileşeni içeren 03'ten fazla önceden hazırlanmış ana sayfa demosuna sahiptir. Hepsini alabilir veya seyahatle ilgili işinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.


TURLAR VE DESTİNASYON LİSTESİ DÜZENLERİ

Tripgo - Tur Rezervasyonu WordPress teması, ilk bakışta ziyaretçileri çekmek için harika turlar ve destinasyonlar sergilemeniz için çeşitli tur ve destinasyon listesi tasarımıyla birlikte gelir.


ÖZEL TUR DETAYLARI

Tripgo – Seyahat Web Sitesi şablonu ayrıca kullanıcıların hızlı bir şekilde tur rezervasyonu yapmasına yardımcı olan bir dizi önemli rezervasyon özelliği sunar. Ayrıntılı bir tur bilgisi bölümü, tur görselleri galerisi ve site ziyaretçilerinin birkaç basit tıklamayla hızlı bir şekilde tur rezervasyonu yapmasına olanak tanıyan bir rezervasyon formu ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların her seyahatin ayrıntılı planını ve açıklamasını bulabileceği bir tur planı bölümü, bir tur haritası ve müşteri inceleme özelliği içerir.


ÖDEME MEVDUATI

Müşteri Tam Tutar veya Depozito ödeyebilir. Yönetici tur başına Yüzde veya Sabit Değer ayarlayabilir. Yönetici, müşterinin kalan tutarı kolayca ödemesi için fatura gönderebilir.


REZERVASYON FORMUNA HİZMET EKLEYİN VEYA REZERVASYON TALEP EDİN

Yönetici Yetişkin ve Çocuklar için Sınırsız Hizmet veya Fiyat seçeneği ile Ekstra Hizmet kurulumu yapabilir. Böylece müşteri, rezervasyon formunda veya sorgulama formunda hizmeti seçebilir.


FİYAT SEÇENEKLERİ

Yönetici, fiyatı Toplam Konuk veya tatil gibi Özel Zamana bağlı olarak ayarlayabilir.


ÇOKLU ÖDEME AĞ GEÇİDİ

Sistem, ödeme rezervasyonu için WooCommerce'i kullanır, böylece WooCommerce'i destekleyen herhangi bir ödeme ağ geçidini yükleyebilirsiniz.


MANUEL SİPARİŞ OLUŞTURUN

Müşteri doğrudan ofisinizde tur rezervasyonu yapabilir, böylece yönetici arka uçta kolayca manuel sipariş oluşturabilir.


ÖZEL ÖDEME ALANI

Yönetici, rezervasyon formu için özel alan ekleyebilir ve rezervasyon talebinde bulunabilir, böylece işletmenize uyacaktır.


TURU KONTROL EDİN

Yönetici, arka uçta herhangi bir zamanda mevcut turu kontrol edebilir.


SİPARİŞİ İPTAL ET

Müşteri siparişi X saatten önce iptal edebilir. Yönetici arka uçta X saatini ayarlayacaktır.


GİRİŞ ZAMANI HATIRLATMA

Sistem müşteriye check-in saatini hatırlatmak için mail gönderecektir.


TUR DESTİNASYONU ARAMA ÇUBUĞU

Ayrıca Tripgo, ziyaretçilerin belirli bir destinasyondaki mevcut turları hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyan tur arama işlevi için hızlı bir arama çubuğu içerir. Misafir şu parametrelerle bulabilir: Hedef, Etkinlik, Tarih, Yetişkin, Çocuklar, Fiyat, İnceleme, Kategoriler.


SEYAHAT BLOG SAYFASI

Okuyucularınızı, gezginlerinizi ve turistlerinizi şaşırtacak seyahat hikayelerini ve makalelerini paylaşabileceğiniz harika bir alan hazır. Özgürce büyüleyici içerik gönderileri oluşturabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirsiniz.


TEMEL FONKSİYONEL SAYFALAR

Tripgo – Seyahat Acentası WordPress teması, Hakkımızda, Bize Ulaşın, SSS ve 404 gibi bir tur rezervasyon sitesi için kullanıma hazır temel iç sayfalarla birlikte gelir.


ELEMENTOR – GÖRSEL SAYFA OLUŞTURUCU

Tripgo – WordPress Seyahat Turu şablonu, kişiselleştirme deneyimini basitleştirmeyi amaçlamaktadır, bu nedenle Elementor sayfa oluşturucuyla uyumludur. Sürükle bırak etkileşimi ile sitenizde içerik oluşturmanıza ve değişikliklerinizi görsel olarak ve anında görüntülemenize destek olur.


MOBİL İLK TASARIM VE DUYARLILIK

Tripgo – Tur Rezervasyonu WordPress teması, özellikle mobil cihazlarda ve diğer cihazlarda aynı performansı verecek şekilde optimize edilmiştir!


TEK TIKLA DEMO İÇE AKTARMA

Harika bir araç olan Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarma desteğiyle herhangi bir tema demosunu bir dakika içinde yükleyin.


WORDPRESS EKLENTİLERİ ENTEGRASYONLARI VE UYUMLULUĞU

Tripgo – Tur Rezervasyonu WordPress Teması, sitenin sorunsuz bir şekilde oluşturulmasına yardımcı olmak için en çok kullanılan eklentilerle birlikte gelir ve onlarla uyumludur. BRW – Tur rezervasyonu için Rezervasyon Kiralama Eklentisi, sayfa oluşturmak için Elementor, çok dilli siteler için WPML, daha iyi SEO ve diğerleri için Yoast SEO ve Rank Math.


TRIPGO TEMASININ ANAHTAR ÖZELLİKLERİ

Tripgo, başarılı bir WordPress turu seyahat web sitesi oluşturmak için Yüksek Sayfa Hızı ve Performansı, SEO Optimizasyonu, RTL Destekli, Tema Çevirisi gibi tüm temel özellikleri içerir  • 5,00₺


Önerilen Ürünler

3499 skolka e ticaret urun satis wordpress tema e ticaret magaza wordpress tema

3499 skolka e ticaret urun satis wordpress tema e ticaret magaza wordpress tema

3499 skolka e ticaret urun satis wordpress tema e ticaret magaza wordpress temaDEMO TIKLASkolka, gör..

5,00₺

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress scriptDEMO TIKLAEdumart Kolejle..

5,00₺

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersiteDEMO TIKLAEdukul, her ..

5,00₺

3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

2503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir DEMO TIKLASeese, ..

5,00₺

3504 Medikal saglik tema wordpress indir wordpress temalari hastane hizmetleri

3504 Medikal saglik tema wordpress indir wordpress temalari hastane hizmetleri

DEMO TIKLANeden Mediax'ı Seçmelisiniz?Bir Kez Satın Alın ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler Alın.El..

5,00₺

3575 coffebean wordpress tema indir kisisel portfolyo wordpress temalar script

3575 coffebean wordpress tema indir kisisel portfolyo wordpress temalar script

3575 coffebean wordpress tema indir kisisel portfolyo wordpress temalar scriptDEMO TIKLACoffeeBean W..

5,00₺

Etiketler: wordpress, tema, wordpress-tema, envato, shutterstock-wordpress, wordpress-script, wordpress-ucretli-temalar, web, wordpress-indir, magazin, medikal, saglik, insaat, blog-tema, emlakci-temasi, portfolyo-tema, hastane-tema, e-ticaret-temalari- wordpress-e-ticaret, alisveris-temasi-wordpress, responsive-tema-wordpress, teknoloji, haber-script, wordpress-haber-tema, wordpress-theme, wordpress-download, theme-download