3504 Medikal saglik tema wordpress indir wordpress temalari hastane hizmetleri

DEMO TIKLA


Neden Mediax'ı Seçmelisiniz?


Bir Kez Satın Alın ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler Alın.

Elementor En popüler 1 Sürükle ve Bırak Ön Uç ve daha hızlı Düzenleyici. Hazır Elementor Özel Takozları**

Yaratıcı ve Benzersiz Ana Sayfalar

Yaratıcı ve Zarif Ana Sayfalar an270+** Göz Alıcı ve benzersiz İç Sayfa.

Yaratıcı Başlık Stili*

Olağanüstü Altbilgi Stili

Güçlü Tema Seçenekleri*

Düzenli Güncelleme*

En son sürüm: WordPress 6.2.x / Elementor 3.9.x *

** Tek Tıklamayla Demoyu İçe Aktarma**

“Kodlama Becerisine Gerek Yok” *

Mediax - Sağlık ve Tıp WordPress Teması Mediax - Sağlık ve Tıp WordPress Teması, minimal ve çağdaş bir WordPress teması, Bootstrap tabanlı Sağlık ve Tıp WordPress Temasıdır. Diş Hekimleri, Cilt Bakımı Mağazaları, Kozmetik Mağazaları, Kozmetik Cerrahi Danışmanları, Güzellik Ürünleri Çevrimiçi İşletmeleri, Tıbbi bakım Web Siteleri, Hastaneler ve bakım evleri, Dermatolog Cilt klinikleri, Kozmetoloji, Plastik cerrahlar, Saç Ekim Laboratuvarları, Teşhis Merkezleri, benzersiz benzersiz Ambulans Hizmetleri web sitesi için uygundur. farklı Ana Sayfa düzenleri, Yaratıcı önceden tasarlanmış iç sayfalar ve tonlarca harika özellik. Temamız %100 duyarlı düzen ile güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir ve özelleştirilmesi kolaydır. Mediax – Sağlık ve Tıp WordPress Teması, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olan güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Temamız, özenle tasarlanmış çok sayıda iç sayfa içeren benzersiz, farklı Ana sayfa demolarını içerir.


Mediax size pratisyen hekimlerin, göz doktorlarının, cerrahların, psikiyatristlerin, diş hekimlerinin, psikologların, fizyoterapistlerin, veterinerlerin veya jinekologların ilgisini çekebilecek en iyi temayı son derece kolay ve tamamen duyarlı bir düzen ile getiriyor. Normal masaüstü ekranlardan tabletlere, iPad'lere, iPhone'lara ve daha küçük mobil cihazlara kadar çok çeşitli ekranlara ve çözünürlüklere mükemmel uyum sağlar.


Mediax, kusursuz çalışmasını sağlayan sağlam bir çerçeveye sahiptir. Alt Çizgi çerçevesini kullanmayı seçtiler, bu nedenle bu tema tamamen duyarlı ve mobil uyumludur. Ayrıca en son Bootstrap En Son sürümüyle de tamamen uyumludur. Bu nedenle kullanıcılarınız diledikleri cihazları kullanabilirler.


Mediax tarayıcılar arası uyumludur, böylece kullanıcılarınız web sitenize istedikleri tarayıcılardan erişebilir. Chrome, Opera, Firefox, Safari ve Internet Explorer ile erişimi destekler. Üstelik bu temada kullanılan HTML5 ve CSS3 kodlaması temizdir ve W3C doğrulamasına sahiptir. Bu, witMediax ile oluşturduğunuz web sitesinin tüm işlevlerini inanılmaz derecede sorunsuz bir şekilde yerine getireceği anlamına gelir.


Mediax, mağazanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak çeşitli önceden hazırlanmış demo Ana Sayfa Sayfaları ve harika özelliklerle birlikte gelir. Bu Temayı ayrıca Cilt Bakımı Tedavi Klinikleri, Lazerle Vücut ve güzellik bakımı Doktorları, Tıbbi İş Web Siteleri, Sağlık Koçları, Yaşam Tarzı Eğitim Sınıfları, Sağlık uzmanları, Tıbbi Danışmanlar ve İlaç Şirketleri ve tıbbi Klinik web siteleri oluşturmak için de kolayca kullanabilirsiniz. Tamamen duyarlıdır ve WooCommerce – e-Ticaret eklentisi, Elementor sayfa oluşturma düzenleyicisi, Slick Slider, Mailchimp ve İletişim Formu 7 gibi birçok güçlü WordPress eklentisiyle doludur. Şimdi Mediax'a gidin ve göz atın!


Mediax – Sağlık ve Tıp WordPress Teması


Mediax Sağlık ve Tıp WordPress Teması, Yaratıcı ve Göz Alıcı Ana Sayfalar için geliştirilmiştir. Elegant Homes'u geliştirdik. New Home'u en kısa zamanda yayınlayacağız.


Abou Mediax WordPress Teması Mediax, Sağlık ve Tıp WordPress Temasıdır Mediax, Cilt Bakımı Tedavi Klinikleri, Lazerle Vücut ve güzellik bakımı Doktorları, Diş Hekimleri, Cilt Bakımı Mağazaları, Kozmetik Mağazaları, Kozmetik Cerrahi Danışmanları, Güzellik Ürünleri Çevrimiçi İşletmeleri için taze ve şık görünümlü bir WordPress temasıdır , Tıbbi bakım Web siteleri, Hastaneler ve bakımevleri, Dermatolog Cilt kliniği, Kozmetoloji, Plastik cerrahlar, Saç Ekim Laboratuvarları, Teşhis Merkezleri, Ambulans Hizmetleri, Tıbbi İşletme Web Siteleri, Sağlık Koçları, Yaşam Tarzı Eğitim Sınıfları, Sağlık uzmanları vb. sunduklarınız. Kritik bilgilerin doğru bir şekilde vurgulanması ve iletilmesi konusunda size yardımcı olur Mediax, tamamen duyarlı ve modaya uygun tasarlanmış bir WordPress Temasıdır. Inner Pages Mediax, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kusursuz ve ilgi çekici bir deneyim sunan, güzel tasarlanmış iç sayfalar sunan bir Sağlık ve Tıp WordPress Temasıdır. Tema, bir web sitesinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan önceden oluşturulmuş çeşitli iç sayfalar içerir. Mediax Tamamen Duyarlı WordPress* Mediax Sağlık ve Tıp WordPress Teması, masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, iPod'lar, MacBook'lar vb. gibi birçok cihaz ve ekranda iyi çalışacak şekilde tamamen optimize edilmiştir. Ayrıca Safari, gibi farklı tarayıcılarda da harikadır. Chrome, Firefox, Opera ve Edge. Elementor ile Site İçi Oluşturucu Tema, gerçek zamanlı özelleştirmeye olanak tanıyan güçlü WordPress sayfa oluşturucu Elementor'da yerleşiktir. Çok sayıda indirme tıklaması ve çeşitli olumlu incelemelerle Ön Uçta zahmetsiz tasarım. Basit, sezgisel, sürükle ve bırak arayüzüyle güzel bir web mağazası oluşturun


Tek Tıklamayla Demo Kurulumu Mediax Teması Sağlayın

  • 5,00₺


3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress scriptDEMO TIKLAEdumart Kolejle..

5,00₺

3501 tour booking tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari

3501 tour booking tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari

3501 tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari scriptDEMO TIKLATur Rezervasyonu..

5,00₺

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersiteDEMO TIKLAEdukul, her ..

5,00₺

3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

2503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir DEMO TIKLASeese, ..

5,00₺

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress tema

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress tema

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress temaDEMO TIKLAFitline duy..

5,00₺

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim insaat

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim insaat

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim inşaatDEMO TIKLAJigsaw, par..

5,00₺

3507 childy wordpress cocuk urunleri web sitesi alisveris temasi wordpress indir

3507 childy wordpress cocuk urunleri web sitesi alisveris temasi wordpress indir

3507 childy wordpress cocuk urunleri web sitesi alisveris temasi wordpress indir DEMO TIKLAChil..

5,00₺

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler icin wordpress temasi indir

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler icin wordpress temasi indir

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler ici n wordpress temasi indirDEMO TIKLAIn search of a..

5,00₺

Etiketler: wordpress, tema, wordpress-tema, envato, shutterstock-wordpress, wordpress-script, wordpress-ucretli-temalar, web, wordpress-indir, magazin, medikal, saglik, insaat, blog-tema, emlakci-temasi, portfolyo-tema, hastane-tema, e-ticaret-temalari- wordpress-e-ticaret, alisveris-temasi-wordpress, responsive-tema-wordpress, teknoloji, haber-script, wordpress-haber-tema, wordpress-theme, wordpress-download, theme-download