3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

  • 3503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir

2503 seese alisveris temasi wordpress ev mutfak esyalari wordpress tema indir 

DEMO TIKLA


Seese, e-ticaret alanındaki işletmeniz için mükemmel bir tanıtımdır. Esas olarak tamamen çevrimiçi alışverişe odaklanan modern bir site sunmaya çalışıyoruz. Güncel işlevsellik karışımına sahip bu kapsamlı düzen koleksiyonu, mağazanıza çevrimiçi işinizi güçlendirecek.


SEESE - Minimal Mağaza Deneyimi WooCommerce ile mükemmel bir şekilde bütünleşen yüksek kaliteli minimal wordpress teması, kendi çevrimiçi mağazanızı doğru bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.


Ana Sayfa Varsayılanı

Ev Duvarcılığı

Kenar Çubuklu Ev

Ev Kategorisi

Ana Sayfa Tam Genişlik

Sitenizi Oluşturmak ve Çevrimiçi Satış Yapmak için İhtiyacınız Olan Her Şey Piksellerle hazırlanmış tasarıma ve mükemmel işlevlere sahip bir e-ticaret şablonu için en iyi seçim.


Esnek Seçeneğe sahip Woocommerce tarafından desteklenmektedir Çarpıcı ve keyifli tema, e-ticaret alanında işletmenize değer katan woocommerce ile sağlam bir temele sahiptir.


Duyarlı ve Retinaya Hazır Seese %100 mükemmel ve cihaz dostu bir temadır; her bir öğe, herhangi bir cihaza uyum sağlayacak ve rahatça çalışacak şekilde dikkatlice oluşturulmuştur.


5 Tür Mağaza Teşhir Düzeni Seçenekleri Benzersiz, çekici ve kolay kişiselleştirmeyle karakterize edilen zarif ve mükemmel hazırlanmış mağaza teşhir düzenleri.


Mağaza Varsayılanı

Tam Genişlikte Alışveriş Yapın

Kenar Çubuğuyla Alışveriş Yapın

Mağaza Kategorisi

Atlı Karınca Alışverişi

İki Modern Kategori Düzeni Seçeneği İnanılmaz çalışmalarınızı en iyi şekilde temsil eden iki modern kategori düzeniyle sitenizi geliştirin.\


Kategori Düzeni-1

Kategori Düzeni-2

Ürün Yerleşim Çeşitleri Mükemmel ürün yerleşimlerinden oluşan ilham verici koleksiyonlarla ürünlerinizi çok daha verimli bir şekilde sunun.


Güzel ve Pürüzsüz Animasyonlu Ürün Slaytları Çarpıcı ve göz alıcı animasyon efektlerine sahip muhteşem e-ticaret şablonu, ürününüzü daha çekici ve benzersiz kılar.


Kanvas Dışı Alışveriş Sepeti İşlev Teması, bu kapsamlı kanvas dışı alışveriş sepeti işleviyle, çevrimiçi pazarda tek başına duran temanızın ayırt edici özelliği olacaktır.


Siparişi Kolayca Takip Edin Teması, bu güncel siparişinizi takip etme işleviyle mağazanızı ilham verici alışveriş için mükemmel bir varış noktasına dönüştürecektir.


Mega Menü Seçeneği Mega menü seçeneği, kullanımı kolay, kendi benzersiz ve zarif tarzdaki menünüzü oluşturmanız için yaratıcı özgürlük sağlar. Bu, mağazanızı çok yönlü hale getirir.


Ürün İstek Listesi Ürün istek listesi, müşterilerinizin ürünlerinin istek listesini görüntüler. Sipariş vermeye karar vermeden önce ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgileri kolayca bulabilirler.


Gelişmiş Filtre Ürünlerinizin satışına estetik bir bakış açısı kazandıran çok sayıda gelişmiş filtrelenebilir seçenek sunuyoruz.


Kullanıcı Giriş Widget'ı Bu yaratıcı kullanıcı giriş widget'ı seçeneği, değerlerinizi karşılayacak ilham verici ve kapsamlı müşteri koleksiyonlarını mağazanıza getirir.


İki Çarpıcı Blog Tasarım Seçeneği Çok yönlü ve muhteşem blog tasarım seçenekleri, en beğenilen blog düzenlerini daha da şık ve rahat bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.


Gelişmiş Tema Seçenekleri Hiçbir kodlama bilgisi olmadan web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan bölümler halinde düzenli bir şekilde düzenlenmiş çok sayıda seçenek.


Visual Page Builder WordPress için Visual Composer Page Builder, site içeriğinde size tonlarca çalışma süresi kazandıracak, sürükle ve bırak ön uç ve arka uç sayfa oluşturucu eklentisidir.


Canlı Özelleştiricide Sınırsız Renkler Seese teması, renk bölümünde iyi organize edilmiştir. Her parçanın rengini Özelleştirici'deki canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Böylece değişikliklerin anında gerçekleştiğini görebilirsiniz.


Çok sayıda Kısa Kod mevcuttur Temamız, çoğu kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisiyle yüksek düzeyde entegre edilmiştir. Her kısa kodun iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanları vardır.


İletişim Formu 7 Seese, İletişim Formu 7 eklentisi ile rahattır. İletişim formunu 7 yerel şekilde sıkı bir şekilde takip ettik, böylece güçlü seçeneklerle sadeliğinden hiçbir zaman ödün vermeyeceksiniz.


WooCommerce WooCommerce, her şeyi güzelce satmanıza yardımcı olan güçlü ve genişletilebilir bir e-Ticaret eklentisidir. Seese teması, Woocommerce eklentisiyle uyumludur.


SEO Optimize Edilmiş Seese teması, arama motorlarının algoritmalarını mükemmel şekilde destekler. SEO başarılı bir iş yürütmenin en önemli parçasıdır. Organik aramalar yalnızca ömür boyu kalır.


Google yazı tipleri ve Özel premium yazı tiplerinizi yükleyin Temamız, Google yazı tipleri ve kullanımı kolay seçeneklerle mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Artık Google'dan 790'dan fazla yazı tipi seçebilirsiniz. Ayrıca kendi premium yazı tiplerinizi kendi sunucunuza yükleyin.


Gelişmiş Tipografi Seese teması, tema seçenekleri panelinde bulunan gelişmiş tipografi ayarlarına sahiptir. Yazı tipi ağırlıklarını, satır yüksekliklerini ve eklemek istediğiniz CSS özelliklerini kolayca özelleştirebilirsiniz.


Google Harita Haritalar API'leri ile Google harita görünümünü daha da genişleten temamız. Artık bir Google harita alanı içinde çoklu stil seçeneklerini gösterebilirsiniz.


FontAwesome ve Çizgi Simgeleri Temamız, FontAwesome simge kütüphanesini ve kolay simge seçici alanından Çizgi Simgelerini içerir. Önceden katıştırılmış yazı tipi simgeleri kitaplığını kullanarak çeşitli simgeleri seçebilirsiniz.


Çocuk Teması Çocuk teması kullanarak yaptığınız değişikliklerin korunmasını sağlarsınız. Alt temalar, mevcut bir temayı değiştirmenin önerilen yoludur. Bakın zaten çocukla dolu


Wordpress tema indir. Ücretli wordpress temaları indir. E ticaret temaları wordpress scripti ile opencart altyapısına özel alışveriş tema indir. wordpress teknoloji ve blog temaları. Wordpress haber teması indir. wordpress alışveriş teması. wordpress e commerce tema. wordpress theme download

  • 5,00₺


Önerilen Ürünler

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress script

3500 edumart egitim temasi wordpress indir egitim temalari wordpress scriptDEMO TIKLAEdumart Kolejle..

5,00₺

3501 tour booking tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari

3501 tour booking tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari

3501 tur rezarvasyon wordpress tema indir turizm wordpress temalari scriptDEMO TIKLATur Rezervasyonu..

5,00₺

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersite

3502 edukul universite kurs wordpress tema kurs temalari wordpress univcersiteDEMO TIKLAEdukul, her ..

5,00₺

3504 Medikal saglik tema wordpress indir wordpress temalari hastane hizmetleri

3504 Medikal saglik tema wordpress indir wordpress temalari hastane hizmetleri

DEMO TIKLANeden Mediax'ı Seçmelisiniz?Bir Kez Satın Alın ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler Alın.El..

5,00₺

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress tema

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress tema

3505 fitness gym spor merkezi wordpress tema indir body building wordpress temaDEMO TIKLAFitline duy..

5,00₺

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim insaat

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim insaat

3506 Jigsaw wordpress tema İnşaat yapı wordpress tema indir yapı denetim inşaatDEMO TIKLAJigsaw, par..

5,00₺

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler icin wordpress temasi indir

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler icin wordpress temasi indir

3508 pet shop wordpress tema indir veterinerler ici n wordpress temasi indirDEMO TIKLAIn search of a..

5,00₺

3509 moda wordpress tema innove couture fashion wordpress temasi indir 2024

3509 moda wordpress tema innove couture fashion wordpress temasi indir 2024

3509 moda wordpress tema innove couture fashion wordpress temasi indir 2024DEMO TIKLAModern bir Moda..

5,00₺

Etiketler: wordpress, tema, wordpress-tema, envato, shutterstock-wordpress, wordpress-script, wordpress-ucretli-temalar, web, wordpress-indir, magazin, medikal, saglik, insaat, blog-tema, emlakci-temasi, portfolyo-tema, hastane-tema, e-ticaret-temalari- wordpress-e-ticaret, alisveris-temasi-wordpress, responsive-tema-wordpress, teknoloji, haber-script, wordpress-haber-tema, wordpress-theme, wordpress-download, theme-download